banner seokod.pl

Seokatalog

Dodano: 11 lat 4 tygodnie temu
Zapraszamy do zadbanego katalogu Grupy SEOkatalogów Cimathel o prostej nazwie Katalogujemy. net. pl. Rzeczony katalog stron został założony rok temu a już zyskał dużo zaindeksowanych podstron. Katalog Katalogujemy. net. pl z samego założenia aż po dziś dzień jest nieodpłatny, lecz z powodu ogromnej ilości spamu wprowadziliśmy sugerowanie URLI za opłatą.

W czasie obecnym są udostępnione wpisy za free - dla www posiadających PR 3 lub wyższym, lub po umieszczeniu na swojej stronie linka zwrotnego do Katalogujemy. net. pl, albo także odpłatne wpisy SEO, które lepiej oddziaływują.

Dobry katalog stron, jakim jest Katalogujemy. net. pl to najbardziej opłacalny sposób na kolekcjonowanie linków zwrotnych prowadzących do Państwa serwisu, a co za tym idzie podwyższenia pozycji strony w wynikach wyszukiwania Bing i Netsprint. Katalogujemy. net. pl ma wyjątkowe kategorie i podkategorie, unikalny i dedykowany template i zaskakująco dobry współczynnik indeksacji podstron. Jedynymi wymogami, jakich przestrzegania żądamy są: porządny i niepowielany opis i ponadto dobre dołączenie wariantu kategorii.

Podobne wpisy

Komentarze

Seokatalog
Adres strony:
Wyświetleń:
3162
Wizyt:
1050
Kliknięć:
35
CTR:
3.33%