banner seokod.pl

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Haba

Dodano: 10 miesięcy 6 dni temu
Sklep internetowy haba.pl proponuje produkty firmy HABA RL - artykuły do oczyszczalni kanalizacji, ograniczniki tłuszczu i węglowodorów, systemy zagospodarowania deszczówki, przepompowni oraz biopreparatów. Producent istnieje na rynku od 1933 roku i wciąż się rozwija w krótkim czasie. Podstawy kompanii to praca naukowa i potrzeby klientów.

Opierając się na tych przesłankach HABA RL tworzy oryginalne postępowe technologie, takie jak oczyszczalnie z pompą, oczyszczalnie ze złożem zraszanym, instalacja wkomponowana w ogród z pokrywą kameleon czy bezzapachowa instalacja BIO EASY FLOW, która umożliwia ponowne użycie oczyszczonych ścieków do podlewania roślin. W magazynie haba.pl są oferowane produkty i usługi zarówno dla prywatnych oczyszczalni ścieków, jak i dużych systemów dla placówek oświatowych, korporacji, osiedli czy wsi.

Firma oferuje zaprojektowanie oczyszczalni i operatów wodnoprawnych, naprawę oczyszczalni, mechanizmy używania wody deszczowej oraz wszelkie istotne produkty do zachowania porządku systemów i preparaty biologiczne. HABA RL to rodzinna firma, która stawia na ekologię w otoczeniu i doskonalenie. Zamieszcza kompleksowe komentarze swoich produktów i ich składania w ogólnodostępnych broszurach na stronie haba.pl. Broszury podkreślają dodatnie działanie danego rozwiązania technologicznego na środowisko. Nadrzędnym celem produktów firmy HABA RL jest ekologia. Ułatwiają bowiem ponowne wykorzystanie przefiltrowanej wody i ograniczenie marnowania wody przez mieszkańców domu. Ponadto proponowane rozwiązania są wygodne w użytkowaniu, nie wytwarzają odrzucającego zapachu. Skutkiem czynów firmy jest zwiększanie znajomości na temat dostępnych rozwiązań instalacji wodno-kanalizacyjnych zamiast archaicznych szamb. Wykorzystanie nowoczesnych sposobów pozostawia szansę uzyskania zadbanego środowiska z równoległym wspieraniem przyrody.

Podobne wpisy

Komentarze