banner seokod.pl

Misie na zdrowe strony witaminy

Dodano: 7 lat 1 miesiąc temu
Jaki kolagen wybrać?
Już od jakiegoś czasu olbrzymim zainteresowaniem w branży kosmetycznej cieszy się kolagen, który jak potwierdzają badania dobrze wpływa na stan skóry i minimalizuje zarówno pojawiające się z upływem wieku zmarszczki jak i tak zwane zmarszczki mimiczne, które są skutkiem robienia grymasu twarzy. Jednak zanim wybierzemy preparat z zawartością kolagenu należy wiedzieć czym jest oraz poznać jego działanie.

Kolagen zgodnie z naukową nazwą jest białkiem wchodzącym w skład tkanki łącznej. Charakteryzuje się głównie zwiększoną rozciągliwością i stanowi przede wszystkim podstawowy budulec ścięgien. To waśnie kolagen, który znajduje się również w tkance skórnej odpowiada za jej elastyczność więc jego ubytek jest powodem tworzenia się zmarszczek. Ze względu na swoje własności ma ogromne zastosowanie w kosmetologii. Stanowi nie wyłącznie cenny składnik kremów czy balsamów ale dodatkowo w aktywnej wykorzystywany jest w chirurgii kosmetycznej miedzy innymi do zwiększania objętości ust.

W celu uzupełnienia niedoborów kwasu hialuronowego i zachowania odpowiedniego poziomu nawilżenia specjaliści z dziedziny kosmetycznej polecają stosowanie produktów z jego zawartością.
Kwas hialuronowy do celów kosmetycznych ma różnorakie źródła pozyskiwania. Na rynku jeszcze do niedawna dostępne były jedynie kosmetyki z kwasem pozyskiwanym z tkanek zwierzęcych.

Kosmetyki z kwasem hialuronowym, którego źródłem są bakterie wyróżnia duża skuteczność, którą jest potwierdzona przez nie tylko wiele badań naukowych ale także osoby, które poddały się kuracji z ich zastosowaniem. Znajdują zastosowanie nie tylko w formie kremów, czy doustnych tabletek ale również w salonach kosmetyki estetycznej, gdzie preparaty wstrzykiwane są odpowiednio w skórę w celu wypełnienia bądź wygładzenia zmarszczek, poprawienia kształtu twarzy a nawet korekty i powiększenia ust.

Podobne wpisy

Komentarze

Misie na zdrowe strony witaminy
Adres strony:
Wyświetleń:
1243
Wizyt:
634
Kliknięć:
7
CTR:
1.1%