banner seokod.pl

Jazda defensywna

Dodano: 8 lat 2 tygodnie temu
Kurs defensive driving ma za zadanie podwyższenie poziomu bezpieczeństwa na drogach. Przygotowując specjalistyczne szkolenia, nasza szkoła jazdy dba o poprawę kompetencji młodych uczestników ruchu drogowego, jak i poprawę jazdy kierowców z wieloletnim stażem. Oferujemy kompleksowe szkolenia w towarzystwie wysokiej klasy instruktorów, którzy pokażą Państwu jak unikać zagrożeń na drodze.
Program kursu jazdy defensywnej jest połączeniem zajęć teoretycznych i praktycznych. W początkowym etapie szkolenia, podczas kierowania samochodu w ruchu miejskim instruktor szczegółowo oceni Państwa umiejętności bezszkodowego prowadzenia samochodu. W dalszej kolejności, w trakcie lekcji teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy defensywnej i omówi konkretne czynniki, które mają wpływ na pojawianie się kolizji drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.
Jazda pasywna to technika jazdy, której zadaniem jest poprawienie kultury i bezpieczeństwa jazdy. W trakcie kursu pomożemy Państwu optymalnie dostosować prowadzenie samochodu do warunków pogodowych, przewidywać zachowania innych uczestników ruchu i odpowiadać na nadchodzące zagrożenia.
Szkolenie jazdy pasywnej to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla wszystkich kierowców. W naszej placówce, prócz miłej atmosfery, możemy zagwarantować Państwu doskonałe materiały szkoleniowe i nowoczesne metody nauki. Zpisz sie na kurs z defensive driving.

Podobne wpisy

Komentarze