banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 2 miesiące 4 dni temu

Mamy w swoim asortymencie szeroką gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klienta na światowym poziomie, dlatego produkty firmy Fischer oferowane są przez handlowców dysponujących niezbędną wiedzą i długoletnie doświadczeniem w tym zakresie. Nasi klienci otrzymują w oparciu o ich indywidualne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, propozycję handlową oraz asortymentową.

W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania uniwersalne, mocowania ociepleń, mocowania do izolacji. Wykwalifikowani doradcy pomogą Ci w doborze odpowiednich mocowań dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań mamy także w ofercie akcesoria takie jak: uszczelniacze, wiertła i narzędzia i mocowania elektryczne

Produkowane są jedynie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną drogę nadzorczą i finalnie dostają znak towarowy Made in Germany. Firma z własnej woli poddaje na podwojoną kontrolę jakości, by utrzymywać zaufanie swoich klientów i świadczyć wysoki standard ochrony, płynący z użytkowania produktów Spax. Bogate znawstwo umożliwia kompanii sukcesywnie poszerzać się o nowatorskie dziedziny fabrykacji i odpowiadać na indywidualne życzenia klientów. 

Podobne wpisy

Komentarze